KERTAMAKSUTREENI, ENNAKKOVARAUS: Hoopers (kaikki tasot), La 22.3. klo 17

0,00  sis. alv

ENNAKKOVARAUS! Suorita maksu 0,00€ hinnalla varataksesi paikan tähän treeniin (treenin hinta on 25,00€, saat maksulinkin treenin toteutuessa). Treeni toteutuu kolmella osallistujalla. Huomaa, että varaus on sitova!

 

Päivä: Lauantai 22.3.2025

Aika: Klo 17 – 17.45

Paikka: Koirakoto-halli Rusko, os. Palolankuja 5  Oulu

Kouluttaja: Sara Kamula

Ryhmäkoko: Max 3 koirakkoa

Hinta: 25,00€  sis alv

 

 

Ilmoittautumalla kurssille hyväksyt ilmoittautumis- ja tilausehdot sekä treenikäytänteet! https://koirakoulujunto.fi/ilmoittautumis-ja-tilausehdot/

Varasto loppu

Kuvaus

Tunti soveltuu kaiken tasoisille koirakoille, ensikertalaisista ratoja tehneisiin! Teemme jokaiselle koirakolle omantasoiset treenit yksi koira kentällä kerrallaan. Ensikertalaisten kanssa lähdemme tutustumaan esteisiin, alkeet hallitseville voidaan vahvistaa esteosaamista, irtoamista ja tekniikkaa, ja pidemmälle treenanneet pääsevät harjoittelemaan koko rataa!

Treenit Koirakodon HighSpeed-kentällä. Radassa noin 10-16 estettä, kisa1 – tason rata.

 

TREENIN TIEDOT:

Päivä: Lauantai 22.3.2025

Aika: Klo 17 – 17.45

Paikka: Koirakoto-halli Rusko, os. Palolankuja 5  Oulu

Kouluttaja: Sara Kamula

Ryhmäkoko: Max 3 koirakkoa

Hinta: 25,00€  sis alv