– KOIRAYSTÄVÄLLINEN OULU 🐾

Tältä sivulta löydät kootusti paikkoja Oulusta, joissa voit vierailla yhdessä koiran kanssa. Varmista kuitenkin vielä lupa vierailukohteelta, ettei heidän käytännöt ole muuttuneet! Mikäli löydät Oulusta myös muita listan ulkopuolisia koirat tervetulleiksi toivottavia paikkoja, voit ilmoittaa näistä esimerkiksi sivun kommentoinnilla, niin lisätään myös uudet paikat listaan ilahduttamaan meitä kaikkia!

RAVINTOLAT, KAHVILAT, TERASSIT JA MUUT RUOKAPAIKAT:

KAUPAT YMS:

MAJOITUS:

KOIRAMETSÄT:

Oletko vieraillut muissa paikoissa koirasi kanssa Oulun seudulla?

Vinkkaa paikka, niin lisätään se listaan!

22 thoughts on “– KOIRAYSTÄVÄLLINEN OULU 🐾

  1. Tuiran kirjastoon soitin ja vastattiin että koiran kanssa tervetuloa.

  2. Oulunsalon Warjakan satamassa sijaitseva Satamakahvila Hulina ottaa erittäin mielellään vastaan koira-asiakkaitakin! Avoinna 1.6.-31.8.2023

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *